Złaz Hufca Pruszków

W najbliższy weekend 10-11 czerwca odbędzie się Złaz Hufca Pruszków. W tym roku poświęcamy go na przybliżenie sylwetki Ignacego Kozielskiego, twórcy słów hymnu harcerskiego. Był on mieszkańcem Gminy Brwinów i działał na terenie Powiatu Pruszkowskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych w tym rodziny z dziećmi, do odwiedzin i wspólnej zabawy w sobotę od godz. 14:00 do Miejskiego Parku w Brwinowie. Stoiska z atrakcjami będą umieszczone w pobliżu pałacu Wierusz-Kowalskich.

W programie: Przybliżenie postaci Ignacego Kozielewskiego, prezentacja codziennych działań dzisiejszego harcerstwa, stoisko z grochówką, festiwal piosenki klasycznej. Szczegóły na plakacie.

Całość odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego – Maksyma Gołosia i Burmistrza Gminy Brwinów – Arkadiusza Kosińskiego.

Start:
10 czerwca 2017 @ 14:00