XV Samorządowa Pielgrzymka do Rokitna

Stanisław Dymura Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski zapraszają na XV Samorządową Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Prymasowskiej Wspomożycielki w Rokitnie. Pielgrzymka wyruszy w środę, 18 września o godzinie 16:00 spod kościoła pw św. Floriana w Brwinowie. Msza św. dla uczczenia XIV Rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Prymasowskiej Wspomożycielki w Sanktuarium w Rokitnie rozpocznie się o godz. 18:00. Eucharystii będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz. Po uroczystości zostanie podstawiony autokar na trasie: Rokitno-Brwinów-Pruszków.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce i uroczystościach.

koronacjaplakat

18 września 2019