Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski
Ładowanie Wydarzenia

Warsztaty filmowe

W ramach warsztatów uczestnicy realizują krótkometrażowy film dokumentalny. Zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i seniorów. Będzie to okazja do międzypokoleniowej współpracy, a także do spojrzenia na swój projekt filmowy z różnych perspektyw.

Kurs ma charakter praktyczny – uczestnicy prezentują pomysł, przechodzą kolejne etapy pracy, aż do prezentacji gotowego dzieła. Formuła jest otwarta.

Zachęcamy do przychodzenia z własnymi historiami, które chcecie opowiedzieć poprzez dokument. Przewidujemy jednak również możliwość stworzenia wspólnego filmu, składającego się z kilku krótkich etiud.

Prowadzący: Iwo Kondefer – wyreżyserował kilka krótkometrażowych filmów i reportaży, które pokazywane były na wielu festiwalach m.in. na IDFA Festival w Amsterdamie (sekcja DocNext), PLANETE + DOC FILM FESTIVAL, Polish Film Festival w Los Angeles, RIFF Rome Independent Film Festival, SOUND AND IMAGE CHALLENGE w Chinach i wielu innych. Jego filmy zdobyły również̇ kilka nagród m.in. dwukrotnie Grand Prix na festiwalu OKFA. Stypendysta programu „1 na 1. Mistrz i Uczeń́”, w ramach którego zrealizował pod opieką Jolanty Dylewskiej krótkometrażowy film dokumentalny pt. „Aldona”. Obecnie student reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.

Warsztaty bezpłatne, zapisy: aniaballa@o2.pl.

Pierwsze spotkanie 14 stycznia (sobota) godz. 11:00.

Szczegóły

Data:
14 stycznia 2017
Czas:
11:00
Kategoria wydarzenia:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Nadarzyński Ośrodek Kultury
Pl. Poniatowskiego 42
Nadarzyn, 05-830
+ Google Map
Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst