Ładowanie Wydarzenia

Tańcz i ćwicz online z Top Dance !

plakat

Weź udział w bezpłatnych zajęciach sportowych i tanecznych w ramach projektu „Tańcz i ćwicz online z Top Dance!”. Cykl zajęć odbędzie się od 15 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020. Wszystkie zajęcia będą przeprowadzone w formie online, a więc każdy chętny będzie mógł dołączyć przy pomocy komputera, telefonu czy tabletu.

„Tańcz i ćwicz online z Top Dance!” to jedyny w swoim rodzaju program skierowany dla dzieci i młodzieży z powiatu pruszkowskiego. Zajęcia fizyczne (ogólnorozwojowe) oraz taneczne będą prowadzone przez trenerów klubu w atrakcyjnej formie. Ćwiczenia i program nauczania dostosowany będzie do wieku uczestników.

Zajęcia odbędą się dla 3 grup wiekowych:

• Grupa przedszkolna 3-6 lat

• Grupa dzieci starszych 7-13 lat

• Grupa młodzieżowa 14-18 lat

Zajęcia taneczne będą się odbywały dwa razy w tygodniu, a zajęcia fizyczne raz w tygodniu. Uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości zajęć, jedyne co jest potrzebne, to rejestracja przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej klubu: https://www.top-dance.pl/zapis-na-bezplatne-zajecia-tancz-i-cwicz-online-z-top-dance/

Zajęcia będą się odbywały przez bezpłatną aplikację ZOOM . Link na zajęcia zostanie wysłany na e-mail podany w powyższym formularzu zgłoszeniowym. Plan zajęć będzie udostępniony już wkrótce na tej stronie oraz na Facebook klubu.

Projekt „Tańcz i ćwicz online z Top Dance” jest realizowany w ramach dofinansowania uzyskanego od Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19.

 

 

plakat

Szczegóły

Start:
Lipiec 15 @ 08:00
Koniec:
Sierpień 31 @ 17:00
Kategoria wydarzenia:

Organizator

UKS Top Dance