Smykofonia w Piastowie

Zapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA.
Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Zimowe spacerki mogą przynieść nam wiele radości, trzeba się tylko ciepło ubrać. Gdy nie straszny nam śnieg, mróz, deszcz lub zimny wiaterek, dobrze jest pobawić się razem, poszukać gwiazdki na wieczornym niebie, pomyśleć o ciepłej herbatce i nadchodzących świętach Bożego Narodzenia.
Pomoże nam w tym zimowa muzyka grana przez The New Warsaw Trio.

WYKONAWCY
The New Warsaw Trio:
Przemysław Skałuba – klarnet
Rafał Grząka – akordeon
Marcin Fidos – kontrabas
Viola Łabanow – prowadzenie koncertu

Tym razem bohaterką koncertu jest Piosenka – dziewczynka, która mieszka w muzycznym miasteczku. To ona zabierze nas w jesienną podróż po Polsce, tam gdzie słychać muzykę Fryderyka Chopina, Witolda Lutosławskiego i Karola Kurpińskiego. Piosenka zaczaruje nas w krople jesiennego deszczu. Razem z nią polonezem powitamy polską jesień, a na zakończenie zatańczymy wspólnie skocznego oberka.

Wstęp wolny. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w sekretariacie MOK.

Smykofonia 15.12

15 grudnia 2019