Ładowanie Wydarzenia

Smykofonia w Brwinowie

instrument-2010525_1920

Zapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA.
Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Zimowe spacerki mogą przynieść nam wiele radości, trzeba się tylko ciepło ubrać. Gdy nie straszny nam śnieg, mróz, deszcz lub zimny wiaterek, dobrze jest pobawić się razem, poszukać gwiazdki na wieczornym niebie, pomyśleć o ciepłej herbatce i nadchodzących świętach Bożego Narodzenia.
Pomoże nam w tym zimowa muzyka grana przez The New Warsaw Trio.

WYKONAWCY
The New Warsaw Trio:
Przemysław Skałuba – klarnet
Rafał Grząka – akordeon
Marcin Fidos – kontrabas
Viola Łabanow – prowadzenie koncertu

Tym razem bohaterką koncertu jest Piosenka – dziewczynka, która mieszka w muzycznym miasteczku. To ona zabierze nas w jesienną podróż po Polsce, tam gdzie słychać muzykę Fryderyka Chopina, Witolda Lutosławskiego i Karola Kurpińskiego. Piosenka zaczaruje nas w krople jesiennego deszczu. Razem z nią polonezem powitamy polską jesień, a na zakończenie zatańczymy wspólnie skocznego oberka.

Wstęp wolny

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy na bezpłatne wejściówki od 23 listopada w Ośrodku Kultury w Brwinowie, przy ul. Wilsona 2.

Smykofonia 7.12

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2019
Czas:
15:00
Kategoria wydarzenia:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Gminny Ośrodek Kultury Okej
ul. Wilsona 2
Brwinów ,
+ Google Map