Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski
Ładowanie Wydarzenia

Rodzinne kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Polski Łan”

Muzeum Dulag 121 i Młodzieżowy Dom Kultury „Pałacyk” zapraszają Państwa na koncert oraz wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „POLSKI ŁAN”.  Kolędowanie odbędzie się 28 grudnia o godz. 18 na scenie Młodzieżowego Domu Kultury.

28 grudnia, w czwartek, o godz. 18 zapraszamy wszystkich Państwa do Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” (ul. Tadeusza Kościuszki 41, Pruszków) na wspólne kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Polski Łan”.

Zespół „POLSKI ŁAN” ma w swoim repertuarze brawurowo wykonane polskie tańce narodowe: krakowiaka, mazura, oberka, poloneza i kujawiaka, a także tańce i pieśni ludowe z różnych regionów kraju. Oryginalne i piękne stroje oraz tradycyjne instrumenty ludowe kapeli podkreślają charakter wykonywanych pieśni i tańców. Tym razem zaproszą nas do wspólnego kolędowania, które zapowiada się radośnie, pięknie i kolorowo. W ten wyjątkowy świąteczny czas bądźmy razem, kolędujmy i łączmy się w radości, wzajemnej życzliwości i nadziei na pomyślny nowy 2018 rok.

Zapraszamy!

1

Szczegóły

Data:
28 grudnia 2017
Czas:
18:00
Kategoria wydarzenia:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Młodzieżowy Dom Kultury
Kościuszki 41
Pruszków, 05-800
+ Google Map
Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst