Mini Mistrzostwa Świata Raszyn 2018

plakat Mini 1000px

Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie zaprasza na Mini Mistrzostwa Świata Raszyn 2018 chłopców rocznika 2009.

19 maja 2018 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się turniej, w którym udział weźmie 16 drużyn. Każda z nich wylosuje reprezentację, której barw będzie bronić. Nie zabraknie oczywiście koszulek w biało-czerwonych barwach. Zapowiada się całodzienna świetna zabawa, mecze w duchu fair-play pełne emocji i pozytywnej energii. Bądźcie z nami tego dnia. W Mini Mistrzostwach Świata wezmą udział także młodzi piłkarze KS Raszyn i UKS Łady. Kibicujmy im z całych sił! Patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Sportu i Turystyki RP – Podsekretarz Stanu Pan Jan Widera, Wojewoda Mazowiecki – Pan Zdzisław Sipiera, Starostwa Pruszkowski – Pan Maksym Gołoś, Rada Gminy Raszyn i Gospodarz Gminy – Wójt Andrzej Zaręba. Do zobaczenia!

plakat Mini 1000px

Maj 19