Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski
Ładowanie Wydarzenia

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zaprasza na Koncert z okazji Dnia Kobiet pt. „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”, który odbędzie się 7 marca o godz. 19:00.

Jest to  wyjątkowy i atrakcyjny koncert, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Jacek Kawalec, którego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” śpiewa ekstremalnie różnymi głosami wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstrong, Robert Plant, czy Czesław Niemen i wielu innych. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu sięgającego w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”. Artyście towarzyszą:  Julia Chmielnik – instrumenty klawiszowe, wokal i Bartłomiej Papierz – gitary.

* Bezpłatne zaproszenia czekają na Panie od 2 marca, od godz. 17:30 w pokoju 403 w Budynku Starostwa Powiatowego w Pruszkowie.

 

plakat Dzień Kobiet

 

 

Szczegóły

Data:
7 marca 2020
Czas:
19:00
Kategoria wydarzenia:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Starostwo Powiatowe w Pruszkowie

Miejsce

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
ul. Gomulińskiego 4
Pruszków,
+ Google Map
Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst