Ładowanie Wydarzenia

Koncert – Magdalena Warzecha z zespołem

mw_o_717x244_acf_cropped

Po koncertach jazzowych i klasycznych czas na spektakl literacko-kabaretowy. Kaprysy zaspokojone to lekkość, wdzięk i poczucie humoru. Czy trzeba czegoś więcej? Odpowiedź brzmi – NIE.

Sezon koncertowy w pruszkowskim Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego trwa od października. 18 stycznia czeka nas jednak pierwsza odsłona w nowym roku. Zobaczymy i usłyszymy monodram muzyczny niezwykle utalentowanej i cenionej aktorki Teatru Narodowego w Warszawie – Magdaleny Warzechy (z zespołem).

 

Bohaterką spektaklu jest kobieta, a może nawet są to wszystkie kobiety świata ze wszystkimi ich kaprysami.

 

MAGDALENA WARZECHA – scenariusz i reżyseria

SERGIJ OHRIMCHUK – skrzypce

KONRAD WANTRYCH – fortepian

MICHAŁ JAROS – kontrabas

ROBERT MURAKOWSKI – trąbka

 

Koncert: 18 stycznia, godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w MSHM w Pruszkowie (pl. Jana Pawła II 2). Zapraszamy!

 

Magdalena Warzecha – od ponad 20 lat jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt ról zagranych w tym i innych teatrach. Współpracowała z czołowymi reżyserami filmowymi i teatralnymi, m.in. z: Janem Englertem, Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim, Kazimierzem Kutzem, Izabellą Cywińską, Januszem Morgensternem, Jerzym Grzegorzewskim, Januszem Opryńskim czy Agnieszką Glińską. Zagrała w produkcjach filmowych: Wielki Tydzień, Boża podszewka, Ogniem i mieczem, Zawrócony, Spona, teatrach telewizji oraz znanych i lubianych serialach: Na dobre i na złe, Siostry, Ojciec Mateusz, Złotopolscy. Jest prezesem Stowarzyszenia Słowodaje Teatr, pedagogiem, scenarzystą oraz reżyserem indywidualnych projektów teatralnych i muzycznych: Zielone wianki, Ukrainność, Halo, kabaret i niezliczonej liczby wieczorów poetyckich. W 2015 r. została odznaczona orderem Zasłużony dla Kultury Polskiej.

mw118.01.2020

Szczegóły

Data:
Styczeń 18
Czas:
18:00
Kategoria wydarzenia:
,

Organizator

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego

Miejsce

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego
Plac Jana Pawła II 2
Pruszków,
+ Google Map