Koncert kolęd oraz pastorałek

Muzeum Dulag 121 pragnie zaprosić Państwa na „Koncert kolęd oraz pastorałek” w wykonaniu chóru „Bemcanto” pod kierownictwem Michała Habera, który odbędzie się w niedzielę,  29 grudnia o godz. 15.

W ostatnią niedzielę tego roku miło nam będzie gościć wszystkie osoby, które pragną spędzić ten dzień w miłej i rodzinnej atmosferze. Podczas spotkania ze świątecznym repertuarem wystąpi chór „Bemcanto” pod kierownictwem Michała Habera. W czasie koncertu będzie można usłyszeć m.in.: „Bóg się rodzi”, „Adeste Fidelis”, „Triumfy Króla Niebieskiego”, „W żłobie leży”, „Narodził się nam Zbawiciel” i wiele innych.

Po koncercie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Muzeum Dulag 121 na spotkanie bożonarodzeniowe przy kawie, herbacie i słodkościach.

BEMCANTO – chór pod kierownictwem Michała Habera. Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Wydziału Kultury Dzielnicy Bemowo. W  ich repertuarze znajdują się nie tylko utwory muzyki religijnej i klasycznej, ale również świeckiej i rozrywkowej. Grupa ma na swoim koncie dwukrotnie zdobyte pierwsze miejsce w Konkursie Piosenkarskim TULIPANADA w Ursusie, drugie miejsce w XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu…” w Pruszkowie. W 2017 roku reprezentowali Polskę na XII Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym „Śpiewamy Tobie, Wilno” na Litwie.

koncert-koled-plakat-20191206

29 grudnia 2019