Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Uczniowskie kluby sportowe

UCZNIOWSKIE KLUBY SPORTOWE WPISANE DO EWIDENCJI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
POWIATU PRUSZKOWSKIEGO

BRWINÓW
UKS „Czerwone Smoki” Brwinów, ul. Kępińska 32. Prezes: Mikołaj Sobczak.
UKS „1” Otrębusy, ul. Piaseckiego 2. Prezes: Arkadiusz Leszkiewicz.
UKS „Szkoła Jazdy Konnej Pa ta taj” Kanie, ul. Krótka 9. Prezes: Jacek Jankowski.
UKS „Kobra” Brwinów, ul. Piłsudskiego 11. Prezes: Arkadiusz Janiszek.
UKS „Suples Pruszków” Kanie Helenowskie, ul. Górna 23. Prezes: Magdalena Zawadzka.

NADARZYN
MUKS „Start” Nadarzyn, ul. Żółwińska 41. Prezes: Jacek Gembal.
UKS „Trucht” Rusiec, ul. Osiedlowa 72. Prezes: Jacek Nowocień.
UKS „Czerwone Smoki Toshi” Strzeniówka, ul. Starego Dębu 9. Prezes: Andrzej Pilipczuk.
UKS „Kolarz Nadarzyn” Nadarzyn, ul. Sitarskich 7/3. Prezes: Jakub Stecko.

MICHAŁOWICE
UKS „Komorów” Komorów, Al. M. Dąbrowskiej 12/20. Prezes: Marcin Jagiełło.
UKS „W Nowej Wsi” Nowa Wieś, ul. Główna 96. Prezes: Ewa Dymura.
UKS „FC Komorów” Komorów, Al. M. Dąbrowskiej 12/20. Prezes: Bartosz Lewandowski.
UKS „Jaguar Michałowice”, Michałowice, ul. Szkolna 15. Prezes: Jakub Daniluk.
UKS „Akademia Koszykówki Komorów”, Komorów, Al. M. Dąbrowskiej 12/20. Prezes: Grzegorz Tomaszewski.
UKS „UKS Budo”, Reguły, ul. Żytnia 17F/2. Prezes: Piotr Koryczan.

PIASTÓW
MUKS „Pivot” Piastów, ul. Pułaskiego 6/8. Prezes: Paweł Stolarczyk.
UKS „Hyosai” Piastów, ul. Pułaskiego 6/8. Prezes: Artur Tykwiński.
MUKS „Tie-break”, Piastów, Al. Tysiąclecia 1. Prezes: Piotr Kowalik.

PRUSZKÓW
UKS „Kata” Pruszków, ul. Jasna 2. Prezes: Maciej Michalski.
UKS „New Power” Pruszków, ul. Hubala 5. Prezes: Ireneusz Pryk.
UKS „Gladiatorzy” Pruszków, ul. Andrzeja 1. Prezes: Arkadiusz Janiszek.
UKS „Kapry – Armexim Pruszków” Pruszków, ul. Hubala 4. Prezes: Łukasz Borkowski.
UKS „Ulisses Team” Pruszków, ul. Topolowa 10. Prezes: Przemysław Pruszkowski.
UKS „Top Dance” Pruszków, ul. Grafitowa 4/19. Prezes: Szymon Kuliś.
UKS „Budowlanka” Pruszków, ul. Promyka 24/26. Prezes: Dariusz Zieliński.
UKS „Dance Imperium” Pruszków, ul. Jasna 2. Prezes: Jacek Grabowski.
UKS „Akademia Sportu Athletics” Pruszków, ul. Pływacka 16. Prezes: Stanisław Szuster.
Uczniowska Akademia Tenisa Stołowego Batimex „UATS Batimex Pruszków” Pruszków ul. Okopowa 12. Prezes: Rafał Matyjek.

 

RASZYN
UKS „Łady” Dawidy Bankowe, ul. Długa 49. Prezes: Kazimierz Bobowski.
UKS „GOS Raszyn” Raszyn, ul. Sportowa 30. Prezes: Robert Daniszewski.
UKS „Play Kwadrat” Łady, ul. Długa 71. Prezes: Jakub Jaworski.
UKS ”Orlęta” Raszyn, ul. Unii Europejskiej 1. Prezes: Adam Paliwoda.
UKS „Szczypiorniak” Dawidy Bankowe, ul. Długa 49. Prezes: Michał Zieliński.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst