Pytanie:

Panie starosto przed starostwem są 2 koperty ale dosyć często są zajęte przez osoby nieuprawnione . Czy jest możliwa kontrola tych miejsc przez pracowników lub Straż Miejską ? Osoba niepełnosprawna ma problem ze znalezieniem miejsca .

Robert

Szanowny Panie Robercie,

Pragnę zaznaczyć, że pracownicy Starostwa nie posiadają odpowiednich uprawnień do prowadzenia kontroli ruchu drogowego, Jednak zostali uczuleni na to, aby w przypadku zauważenia faktu parkowania na kopercie przez osobę nieuprawnioną, informowali o tym odpowiednie służby. Jednocześnie poprosiłem Policję i Straż Miejską o zainteresowanie się zgłoszonym przez Pana problemem.