Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Witam
Mam pytanie odnośnie drogi w Suchym Lesie na ulicy Księdza M. Wożniaka, która jest drogą powiatową w chwili obecnej droga jest całkowicie zaniedbana, nie odśnieżona niczym nie posypana jest jednym wielkim lodowiskiem po którym  nie można się ani pieszo poruszać ani samochodami w związku z powyższym mam prośbę o interwencję i doprowadzenie drogi do bezpiecznego z niej korzystania. Z poważaniem Sołtys Suchego Lasu Edward Chruściak

Szanowny Panie Sołtysie,

W odpowiedzi na Pana zapytanie pragnę poinformować, że fragment ulicy Parkowej od ronda w kierunku ulicy Księdza M. Woźniaka oraz ulica Księdza M. Woźniaka zgodnie z klasyfikacją jest drogą II kategorii. Oznacza to że posypywane były jedynie skrzyżowania, łuki oraz wzniesienia. Dnia 7 stycznia 2017 r., zostało zgłoszone odpowiedniej firmie zlecenie użycia mieszanki piaskowo-solnej, aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze. W związku z interwencjami mieszkańców została przeprowadzona kontrola wykonania zadania, podczas której nie stwierdzono uchybień. Droga została odpowiednio przygotowana do użytkowania.