Panie Starosto czy możliwe jest by na przystankach autobusowych szczególnie przy Sienkiewicza PKP oraz na Bolesława Prusa 27 i 52 zrobiono słupki  ograniczające wjazd samochodów na chodnik? Często w tych miejscach parkują kierowcy nawet przy słupie informującym o przystanku , Straż Miejska nie jest w stanie na okrągło być w tych miejscach . Czasami trudno jest opuścić pojazd .

Robert

Szanowny Panie Robercie,

zgodnie z ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym to zarządca przystanków odpowiada za zapewnienie odpowiednich warunków funkcjonowania publicznego transportu zbiorowego  a w szczególności w zakresie standardów dotyczących przystanków komunikacyjnych.  W związku z powyższym należy zwrócić się do Prezydenta Miasta Pruszkowa o umieszczenie słupków w obrębie przystanków.