Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Szanowny Panie Starosto.

Czy w tym sezonie zimowym po raz kolejny od 5 lat, my – jako mieszkańcy domów jednorodzinnych wokół niedługo mającego się uruchomić lodowiska – będziemy musieli toczyć bój z Pana Urzędem, urzędem miejskim, kontrahentem wypożyczającym sprzęt audio oraz kierownikiem obiektu MOS przy ul Gomulińskiego o to, by lodowisko nie stało się grającą na maksimum swoich możliwości, dyskoteką?
Obiekt lodowiska od paru lat przeszkadza Nam – mieszkańcom w jego okolicy – spokojnie wypoczywać po godzinach pracy oraz w weekendy. Rozumiemy potrzebę społeczeństwa na powstanie takiego obiektu, aczkolwiek nie może być tak,że kosztem naszego zdrowia odbywa się rozrywka dla innych mieszkańców. Był pomysł ekranów dźwiękochłonnych. Był także przeniesienia lodowiska w inne miejsce w Pruszkowie lub w okolice Gąsina.
Poprzednie moje pismo do Pana za pomocą strony internetowej ,pozostawił Pan bez odpowiedzi w tej kwestii. Za ciężkie pytania zadaję?
W poprzednim roku odpowiedź na pismo wysłane bezpośrednio do Urzędu, była przeciągana celem uniknięcia konkretnych odpowiedzi i pozbawienia mieszkańców skorzystania z pomiarów natężenia hałasu prowadzonych przez określone urzędy.
Czy po raz kolejny koniecznym będą pisma do kierownika obiektu MOS o przyciszenie muzyki p oto,by on odpisał,że on tym \"nie dowodzi\", następnie pisma do Państwa celem odesłania z kwitkiem,że \"to też nie nasz problem\" itd.?
Zbliża się coroczna batalia. Może w tym roku zakończymy w końcu trwający ponad 5 lat, spór o głośność muzyki na lodowisku?
Pozostaję do Pana dyspozycji i będę na bieżąco śledził stronę celem zobaczenia odpowiedzi na moją wiadomość.

Z wyrazami szacunku,
Remigiusz.

Szanowny Panie Remigiuszu,

obecnie funkcjonowanie lodowiska zostało wstrzymane ze względu na przekroczenie dopuszczalnego poziomu hałasu pracujących agregatów. Staramy się, by była możliwość wznowienia jego działania
z korzyścią dla mieszkańców. Przy pomyślnym rozwiązaniu pojawiających się problemów
i uruchomieniu ponownie lodowiska zwrócimy uwagę na poziom głośności muzyki, która jest włączana w godzinach otwarcia.