Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Witam, miałem zrobić badania lekarskie i psychologiczne po zabraniu prawa jazdy, następnie przedstawić wyniki staroście. czy mogę to zrobić listownie? Na jaki adres dokładnie? Czy muszę do tego dołączyć jakiś list wyjaśniający sytuację czy wystarczy na kopercie podać nr sprawy?

Emil

Szanowny Panie Emilu,

orzeczenie lekarskie i psychologiczne można dostarczyć za pośrednictwem poczty, listem poleconym lub poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru na adres: Starostwo Powiatowe w Pruszkowie, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków. Nie ma konieczności przesyłania dodatkowego pisma wyjaśniającego, wystarczą same orzeczenia. Orzeczenia można dostarczyć również za pośrednictwem osoby trzeciej, bez potrzeby udzielania pełnomocnictwa.