Dzień dobry Panie Starosto

Przeglądałem projekt budżetu na 2017 rok. W punkcie dot. budowy sygnalizacji świetlnej jest wpisana tylko kwota. Czy może Pan potwierdzić, że jest tam ujęte skrzyżowanie Armii Krajowej i Komorowskiej. Pisałem do Pana Starosty niedawno w tej sprawie i zapewnił Pan, że wniosek trafi pod dyskusję. Jaki jest finał tej sprawy, czy powstanie, w tym miejscu sygnalizacja. Jak Pan z pewnością wie, jest tam w pobliżu duże osiedle mieszkaniowe oraz jedno z głównych dojść (dojazdów) do kościoła i targu miejskiego. Ruch jest duży, a ostatnio miało tam miejsce kilka kolizji.
p.s. dziękuję za przycięcie drzew, które ograniczały widoczność kierowcom i pieszym
Grzegorz Reszka

Szanowny Panie Grzegorzu,

do planu budżetu na rok 2017 wpłynęły wnioski o budowę 24 sygnalizacji świetlnych na drogach zarządzanych przez Powiat Pruszkowski.  Niestety możliwości budżetu nie pozwalają na realizację wszystkich, co oznacza, że o tym które sygnalizacje zostaną zbudowane decydują przeprowadzane badania i pomiary. Reasumując, w obecnej chwili nie można stwierdzić, że budowa sygnalizacji na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Komorowskiej w Pruszkowie zostanie włączona w zakres inwestycji 2017 roku.