Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Szanowny Panie Starosto. Jestem mieszkańcem budynku przy ul. Sienkiewicza 5 w Pruszkowie. Jest właśnie parę minut po północy z czwartku (22.12) na piątek (23.12). Bardzo bym chciał już iść spać, ale nie mogę gdyż prosto w moje okna świecą lampy jarzeniowe wprost z nowego budynku LO Zana. Oczywistą oczywistością jest to, że gdy robotnicy pracują w środku to oświetlenie jest niezbędne, ale teraz tam nikogo nie ma, a ja mam w sypialni widno jak w dzień. Proszę o interwencję.

Paweł

Szanowny Panie Pawle,

pracownicy wydziału nadzorującego budowę siedziby Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. T. Zana w Pruszkowie zwrócili się w zaistniałej sytuacji do kierownika budowy. Staramy się, aby zostały podjęte działania zmierzające do kierowania budową w sposób zgodny z przepisami dotyczącymi m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy.