Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Bardzo proszę o  interwencję w sprawie parkingu naprzeciwko bloku Bolesława Prusa 76, w czasie większych ulew na parkingu stoi woda. Po interwencji w mpwik stwierdzili, że \"rozlewisko na parkingu przy Prusa jest spowodowane niedrożnym wpustem ulicznym, który jest integralną częścią odwodnienia drogi, lecz który też nie figuruje na stanie majątkowym Spółki\". Bardzo prosiłbym odpowiedni organ powiatu o interwencję – jako zarządcy drogi.

Kamil

Szanowny Panie Kamilu,

odwodnienie parkingu zlokalizowanego przy ul. B. Prusa i Pogodnej polega na powierzchniowym odprowadzeniu wody do studni chłonnej wybudowanej przy ul. Pogodnej.

Przy dużej ilości opadów wymieniona studnia chłonna nie odbiera wody i po przepełnieniu tworzy się zastoisko wody na parkingu. Zarząd Powiatu Pruszkowskiego rozważy możliwość wybudowania odwodnienia dla ww. parkingu w 2017 roku.