Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Szanowny Panie Starosto, chciałbym w imieniu mieszkańców zapytać o możliwość przestawienia znaku świetlnego ograniczającego prędkość na ulicy Grodziskiej w Starej Wsi. Obecnie jest on usytuowany przy pętli autobusowej co koliduje z ustawionymi przez Państwa światłami SDK i według mojej wiedzy ma zostać usunięty. Chciałbym wobec tego zapytać czy istnieje możliwość przestawienia w/w znaku na początek Starej Wsi od strony Grodziska, gdyż kierowcy podróżujący z tamtego kierunku rozwijają iście rajdowe prędkości. Zasadność naszej prośby potwierdzają informacje zawarte w policyjnej mapie zagrożeń.

Michał Ziółkowski

Szanowny Panie Michale,

decyzja dotycząca ewentualnego przestawienia znaku aktywnego (tzw. „czterdziestki”)  na ul. Grodziskiej w Starej Wsi zostanie podjęta po uruchomieniu sygnalizacji świetlnej wykonanej na drodze przy pętli autobusowej. Obecnie trwają odbiory techniczne tej sygnalizacji.