Dzień dobry
co ze światłami na skrzyżowaniu Alei Krakowskiej z Leszczynową i Graniczną? Miał je postawić powiat pruszkowski do końca 2016 roku a ciągle ich niema

Michał

Szanowny Panie Michale,

skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 621 (dawna droga krajowa nr 7 Al. Krakowska) z ul. Leszczynową i ul. Graniczną należy do Marszałka Województwa Mazowieckiego, w imieniu którego działa Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Decyzja dotycząca budowy sygnalizacji świetlnej należy do zarządcy drogi. Jednocześnie chciałbym nadmienić, że Zarząd Powiatu Pruszkowskiego deklarował gotowość podjęcia współpracy z Marszałkiem w zakresie budowy lewoskrętu na ciągu głównym – Al. Krakowskiej, aby usprawnić płynności ruchu drogowego i poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie.