Czemu w Pruszkowie na targu ukrajńcy sprzedają słodycze z ukrajny?
Bez pozwolenia bez cła i vatu paragonu?
Słodycze mogą być używane na własne potrzeby a nie na handel .
Czemu straż miejska przechodzi obok przestępstwa i nic z tym nie robi?
Czemu wezwana staż miejska do samochodu zaparkowanego na zieleni stwierdza, że samochód na ukrajńskich rejestracjach to oni nic nie mogą zrobić? Czyli nic nie wiecie o ludziach  kto przebywa na terenie RP?
W takim wypadku Polacy są dyskryminowani i karani i obce osoby uczone, ze one za nic nie odpowiadają! Czy są w Pruszkowie równiejsi od obywateli Polskich są wszyscy inni?? ile ci obcy zapłacili podatków by mieć takie przywileje?
Co trzeba zrobić by być jak oni ponad prawem?

Na okolicznych budowach jest pełno nielegalnych pracowników ale nie ma żadnej kontroli..
Dlaczego?

Romek

Szanowny Panie Romanie,

dziękujemy na zwrócenie uwagi na sytuację, która ma miejsce w Pruszkowie. Muszę jednak zaznaczyć, że to do Straży Miejskiej należy obowiązek reagowania w przypadku pojawienia się tego typu wykroczeń. Strażnicy wyposażeni są w szereg uprawnień, dających im możliwość podejmowania interwencji. Opisywaną przez Pana sytuację zgłosimy Straży Miejskiej w Pruszkowie z prośbą o podjęcie stosownych działań.