Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Witam!
Moje pytanie dotyczy inwestycji realizowanej przez powiat pruszkowski, a mianowicie budowy nowej siedziby LO Zana. Czy uważa Pan za właściwe, że robotnicy katują okolicznych mieszkańców głośną muzyką? Wiadomym jest, że każda budowa niesie za sobą uciążliwości, których uniknąć się nie da. Dlatego nikt raczej się nie skarży na typowe odgłosy budowlane (maszyny, walenie, stukanie itp.). Jednakże gdy o godz. 7:30 na cały regulator puszczana jest muzyka to sytuacja taka jest trudna do zaakceptowania. Podobnie jak to, że przez dużą część dnia pracy robotników (czyli mniej więcej 7.00-18.00 oraz w soboty 7.00-15.00) ta muzyka gra i zakłóca spokój mieszkańcom, których okna znajdują się przecież kilkanaście metrów od budowy. Uprzejmie proszę o interwencję i poinformowanie w odpowiedzi jakie kroki zostały podjęte, by zminimalizować uciążliwości, które opisałem powyżej.

Paweł

Szanowny Panie Pawle,

uprzejmie informuję, że pracownicy wydziału merytorycznego nadzorującego budowę siedziby Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. T. Zana w Pruszkowie zwrócili się z interwencją do kierownika budowy, który powinien kierować budową w sposób zgodny z przepisami dotyczącymi m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy.