Witam i chciałabym zapytać czy już można złożyć wniosek o wydanie karty Pruszkowiaka i dokladnie gdzie i w jakich godzinach pozdrawiam serdecznie mieszkanla naszego ukochanego miasta

Mirosława

Szanowna Pani Mirosławo,

wnioski o wydanie Pruszkowskiej Karty Mieszkańca można składać od 15 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Pruszkowie, przy ulicy J. I. Kraszewskiego 14/16 oraz w Miejskiej Krytej Pływalni „Kapry” przy ulicy Andrzeja 3 w Pruszkowie. Wniosek można składać także drogą elektroniczną poprzez stronę: www.pruszkow.pl. Na podanej stronie znajduje się również Regulamin wydawania i użytkowania Pruszkowskiej Karty Mieszkańca.