Welcome to Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Welcome to Powiat Pruszkowski

Czy powiat pruszkowski ma zamiar pobudować światła na zbiegu ulic Prusa 43 i Pogodnej?
Po otwarciu drogi Pogodnej i włączeniu jej do ruchu w stronę ul. Prusa (około 2 lata temu) teraz nie można wyjechać z osiedla Prusa 43 Oligo Park.
Trzeba czekać na tym skrzyżowaniu jest bardzo dużo stłuczek .
Czy władzą Pruszkowa zależy na mieszkańcach którzy płacą podatki i są w ciągłym zagrożeniu bo nikt nie zabezpieczył ich interesu? Dla pieszych przejście na pasach jest bardzo niebezpieczne. Bierność to ciche przyzwolenie na tragedię. Skrzyżowanie przy wodzie Oligoceńskiej.

Arek

Szanowny Panie Arku,

Informuję, że w 2016 r. w ramach budowy sygnalizacji świetlnych Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zaplanował do realizacji budowę Systemu Dyscyplinowania Kierowców, którego budowa nie obejmie skrzyżowania ul. Prusa z ul. Powstańców (ul. Pogodnej) w Pruszkowie. Dbając o poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatowych i zdając sobie sprawę z wagi przedstawionego problemu wniosek dot. budowy przedmiotowej sygnalizacji świetlnej zostanie zgłoszony do budżetu Powiatu Pruszkowskiego na 2017 r.