Szanowny Panie Starosto,

bardzo proszę o interwencję w sprawie windy znajdującej się na dworcu PKP w Pruszkowie, winda jest notorycznie nieczynna. Ta sytuacja utrudnia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi. Dziś tj. 23.05 winda w godzinach porannych była nieczynna.

Kamil

Szanowny Panie Kamilu,

w związku z docierającymi do mnie informacjami o problemach występujących na dworcu kolejowym w Pruszkowie, związanych z funkcjonowaniem wind, pragnę poinformować, że wraz z p. Arturem Świerczem Radnym Powiatu Pruszkowskiego zwróciliśmy się z prośbą do Władz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A o podjęcie działań służących rozwiązaniu powyższego problemu. Sprawa wind będzie przez nas monitorowana.