Pytanie:

Kiedy planowane jest rozpoczęcie inwestycji przebudowy drogi 3114w Pęcice Małe – Wolica.

Piotr

Szanowny Panie Piotrze,

w budżecie Powiatu Pruszkowskiego na 2016 r. umieszczono zadanie inwestycyjne pn. Koncepcja przebudowy drogi nr 3114W na odcinku Pęcice Małe – Wolica, w ramach którego planowane jest wykonanie koncepcji dla przedmiotowego odcinka drogi.
Powiat Pruszkowski wystąpił już do Gminy Michałowice oraz Gminy Nadarzyn z prośbą o przedłożenie uwag do planowanego przebiegu ww. drogi powiatowej. Kolejnym etapem jest wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie której można rozpocząć realizację inwestycji.