Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do Starosty Pruszkowskiego

 

Pytanie:

Pragnę zwrócić Państwa uwagę na dwa problemy z jakimi borykam się od dłuższego czasu:

  1. proszę o interwencję w sprawie wjazdu do sklepu biedronka położonego przy ul. 3-go maja w Pruszkowie przy stacji BP (skrzyżowanie 701 z 719).  mam na uwadze umożliwienie wjazdu samochodom jadącym od strony węzła A2. taki wjazd miał powstać od ul. Żbikowskiej, jednak nie został formalnie otworzony.

Obecny stan rzeczy – od kilku lat generuje poważne zagrożenie wypadkami spowodowanymi przez kierowców chcących wjechać na parking sklepu. jest to sprawa nie do rozwiązania przez policję – bo po mimo upływu kilku lat nie została rozwiązana (wypadki nadal są, a kierowcy nadal łamią przepisy)!!! Takie olewanie sprawy przez władze powiatu jest karygodne, świadczy o tym że macie głeboko w d. mieszkańców tamtego regionu, kierowców, oraz klientów sklepu.

druga sprawa to tragiczny stan drogi nr 718 od węzła pruszków, w kierunku Ożarowa. Ostatnio pojawiły się tam dziury wielkości koła samochodu osobowego, dziury te, wąska droga i dodatkowo brak oznakowania poziomego pomiedzy pasami ruchu  mogą doprowadzić do tragedii !!!

Proszę o szybką interwencję w tych sprawach

Krystian

Odpowiedź:

Szanowny Panie Krystianie,

drogi nr 701, 719 oraz 718 są drogami wojewódzkimi. Wszelkie sprawy, prośby oraz pytania należy kierować do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie ul. Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa, Tel. 22 244 90 00 do 12, email: dyrekcja@mzdw.plich

 

 

 

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst