Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do Starosty

Pytanie:

CHCIAŁBYM ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA LODOWISKO PRZY UL.GOMULIŃSKIEKO 4.BRAK SZATNI TYLKO JAKIEŚ WIESZAKI POWYSTAWIANE KOŁO LODOWISKA ,KTÓRE NARAŻONE SĄ NA KRADZIEŻE.PODOBNO KTOŚ TO PILNUJE ,ALE NIESTETY BĘDĄC PRZY LODOWISKU NIKOGO TAKIEGO NIE ZAUWAŻYŁEM.CZY AŻ TAK DUŻO POTRZEBA BY BYŁ DOSTĘP DO SZATNI LUB JAK NIE TAK DAWNO BARAKU Z SZAFKAMI.CZY JEST MOŻLIWOŚĆ BY CHODZIĆ NA LODOWISKO I NIE BAĆ SIĘ CHOCIAŻBY O TO CZY BĘDĘ MIAŁ W CZYM WRACAĆ DO DOMU(CHODZI O BUTY).

POZDRAWIAM PAWEŁ

Odpowiedz:

Szanowny Panie Pawle,

z uwagą przeczytałem Pana spostrzeżenia i pytania na temat funkcjonowania lodowiska. Pragnę zapewnić, że naszym celem było stworzenie dla mieszkańców miejsca gdzie mogą bezpiecznie i w miłej atmosferze spędzać czas z rodziną lub znajomymi, korzystając z tej atrakcyjnej i zdrowej formy wypoczynku na świeżym powietrzu. Dokładamy wszelkich starań, aby ten cel uzyskać. W związku z tym zapewniam Pana, że w godzinach otwarcia, lodowisko jest pod stałym nadzorem osób zatrudnionych jako obsługa lodowiska. Zapewniamy również obsługę medyczną. Dodatkowo lodowisko jest całodobowo pod nadzorem kamer monitoringu, którymi dysponuje nasza placówka. Szatnie w budynku Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nie są udostępniane korzystającym z lodowiska z powodu dużej ilości zajęć stałych, które odbywają się codziennie do późnych godzin wieczornych. W związku z tym placówka nie dysponuje żadnymi dostępnymi szatniami w godzinach funkcjonowania lodowiska. Chciałbym Pana zapewnić, że bezpieczeństwo i zadowolenie mieszkańców jest dla nas sprawą priorytetową i dołożymy ze swej strony wszelkich starań, aby pozostawiane przez użytkowników lodowiska rzeczy osobiste takie jak np. opisywane przez pana buty, były bezpieczne. Pragnę nadmienić, że dotychczas nie zgłaszano nam tego typu kradzieży. Mam nadzieję, że kolejne wizyty na lodowisku dostarczą Panu jedynie miłych i przyjemnych wrażeń.

Wszelkie ewentualne uwagi i pytania proszę kierować do zarządcy lodowiska, którym jest Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie pod numerem telefonu: (22) 758 22 91; 606 346 189 lub na adres e-mail: mospruszkow@o2.pl .

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst