Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowny Panie Starosto! Piszę w następującej sprawie do Pana – mianowicie od pewnego czasu zauważyłem (pewnie podobnie jak wielu innych użytkowników tejże drogi) liczne i duże ubytki w nawierzchni ul. Wilsona w Brwinowie. Jednocześnie bardzo się cieszę, że są one w miarę na bieżąco naprawiane, co jednak jest rozwiązaniem doraźnym. Do pogorszenia sytuacji niewątpliwie przyczyniła się między innymi budowa odgałęzień kanalizacji sanitarnej w ramach projektu Czyste Życie oraz fakt, że już upłynęło troszkę czasu od remontu tej drogi (2004 roku, o ile dobrze pamiętam). W związku z tym mam pytanie – czy Powiat przewiduje w przeciągu kilku najbliższych lat wymianę nakładki na tej ulicy? Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Paweł

Odpowiedź:

Szanowny Panie Pawle,

W roku bieżącym Powiat Pruszkowski zlecił już do wykonania przebudowę nawierzchni dróg powiatowych (nakładki) w zakres którego nie wchodzi remont nawierzchni na ul. Wilsona w Brwinowie. Jednocześnie pragnę pana zapewnić, że wszelkie ubytki będą naprawiane na bieżąco.
W przy tworzeniu nowego budżetu Zarząd Powiatu, będzie bardzo wnikliwie analizował, które odcinki dróg wymagają koniecznej naprawy w celu poprawy stanu technicznego i bezpieczeństwa na drogach powiatowych.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst