Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Witam pani starosto! mam pytanie odnośnie ulicy Długiej w Pruszkowie, otóż jakiś czas temu zapytałem kiedy nastąpi generalny remont tej ulicy wykonany przez partaczy z MPWiK , którzy są odowiedziani za ten stan drogi. Pamięta Pani starosta że mi odpowiedziała że nastąpi szybko w 2014 roku. Jakoś mieszkańcy nie zauważyli nic co by przypominało remont tej ulicy, więc ponawiam pytanie czy dane słowo jest aktualne oraz czy urzędnik za to odpowiedzialny by remont ruszył coś robi? DZIĘKUJĘ I PROSZĘ O PRAWDZIWĄ ODPOWIEDŻ!
Krzysztof

Odpowiedź:

Panie Krzysztofie,

zgodnie z odpowiedzią udzieloną przeze mnie w marcu br. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., które jest jednostką realizującą zadanie pn. „Modernizacja kolektorów głównych w Paśmie Pruszkowskim” w ramach projektu „Zaopatrzenie w wodę
i oczyszczanie ścieków w Warszawie”, faktycznie rozpoczęło prace w zakresie uszczelnienia ww. kolektorów w I połowie br.

Natomiast prace w zakresie naprawy nawierzchni drogi będą mogły rozpocząć się po wyeliminowaniu przyczyn nieszczelności przedmiotowych kolektorów. Przewidywany termin rozpoczęcia prac drogowych to rok 2015.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst