Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Witam
Przeczytałam na tym forum Pani odpowiedź; w sprawie ulicy Warsztatowej w Pruszkowie: \”powiat zlecił odwodnienie ul. Warsztatowej w rejonie skrzyżowania z ul. Długą, z terminem realizacji do końca maja tego roku. \” Przejeżdżam tą ulicą codziennie i właśnie wczoraj 04.06.2014. i wcześniej 26.05.2014r. padał deszcz i z tego co się działo u zbiegu tych ulic, a mianowicie wielkie jezioro wody, wcale nie wynika, że jest tam odwodnienie. Proszę o sprawdzenie czy wykonawca faktycznie wykonał swoją pracę. Mam też pytanie kiedy ulica zostanie przywrócona do stanu używalności, mniej więcej takiego jak przed realizacją odwodnienia , którego de facto tam nie ma.?  Czy ta ulica jest aktualnie dopuszczona do ruchu?
Pozdrawiam
Iwona

Odpowiedź:

Pani Iwono,
pragnę Panią uspokoić i zapewnić, że odwodnienie w ul. Warsztatowej zostało wykonane. We wspomnianym przez Panią czasie niestety jeszcze nie funkcjonowało z powodu braku zasilenia przepompowni, co zostało wykonane 28maja.
Zdecydowana poprawa sytuacji nastąpi po przebudowie nawierzchni, której termin realizacji planowany jest na koniec sierpnia bieżącego roku.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst