Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Mam 2 pytania dotyczące 3 dróg w gminie Raszyn a mnianowicie:
1) kiedy zostana połatane WSZYSTKIE dziury na ulicy Starzyńskiego po robotach kanalizacyjnych ? Chodzi głównie o lewa stronę jezdni – jadąc od strony gminy Lesznowola do Bawid Bankowych. Tam sie nie da jeżdzić. Ludzie jeżdżą pod prąd bo boją sie ze coś uwrą
2) Czy gmina Raszyn w końcu wyasfaltuje kawałek drogi Złote Łany od ul. Baletowej do wiaduktu nad trasąS2? i kiedy to nastąpi?
3) Zapewniano też mieszkaqńców ze ulica Kinetyczna i Karnawał bedzie wyasfaltowana (zapewnienia składano w sytczniu 2014 podczas pikniku w szkole w Ładach) podobno GDKiA miała to robić Czy coś wiadomo w tym temacie?
Chodzi głownie o odcinek od wiaduktu Złote Łany do ulicy Kinetycznej i dalej do Wirażowej
Kamil

Odpowiedź:

Panie Kamilu,
W odpowiedzi na pytania informuję, że
Nawierzchnia drogi powiatowej nr 2841W ul. Starzyńskiego w Raszynie zostanie przebudowana, na połowie szerokości jezdni na całym odcinku drogi, w III kwartale 2014 r.

Ulica Złote Łany oraz ulica Kinetyczna są drogami gminnymi. Za realizację inwestycji na tych drogach odpowiedzialny jest Wójt Gminy Raszyn (ul. Szkolna 2a, 05-090 Raszyn, tel. (22) 701-77-77, mail: raszynug@raszyn.pl).W związku z powyższym przesyłam Pana zapytanie w części dotyczącej dróg gminnych zgodnie z właściwością do Wójta Gminy Raszyn. Natomiast ulica Karnawał leży na terenie administrowanym przez Zarząd Dróg Miejskich Warszawa (ul. Chmielna 120, 00-801 Warszawa, Tel. (22) 55-90-000, mail: zdm@zdm.waw.pl), do którego również wysłałam Pana pytanie w części dotyczącej zakresu działania ZDM.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst