Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Jestem mieszkanką Kajetan w gminie Nadarzyn, problem który mnie nurtuje to brak współpracy z pracownikami naszego Urzędu jak równiez spychologicznym podejściem naszej władzy. Od trzech miesięcy staramy się aby gmina usytuowała kosze na śmieci przy każdym przystanku autobusowym w Kajetanach (sezon działkowców doprowadza że toniemy w śmieciach).
Do chwili obecnej jestem jak zwiewna chorągiewka odsyłana od referatu ochrony środowiska a to do referatu inwestycji poczym do Powiatu, dzisiaj rozmawiałam z P. od inwestycji, który udzielił mi odpowiedzi że Gmina swego czasu podpisała porozumienie i to ona odpowiada za te kosze. Proszę o pomoc do kogo mam się zwrócić z tym problemem.
Katarzyna

Odpowiedź:

Pani Katarzyno,
zgodnie z porozumieniem zawartym 15maja 2013 r. pomiędzy Powiatem Pruszkowskim a Gminą Nadarzyn, Powiat powierzył Gminie zarządzanie przystankami autobusowymi usytuowanymi w pasach dróg powiatowych na terenie Gminy Nadarzyn, w tym realizację zadań polegających na wykonywaniu robót interwencyjnych, utrzymaniowych i zabezpieczających w obrębie przystanków autobusowych. W związku powyższym z przykrością odsyłam Panią do Gminy.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst