Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowny Starosto Pruszkowski
Ponieważ od kilku miesięcy borykam się z problemem załatwienia mojej sprawy w urzędzie a opóźnienia wynikają głównie z nieobecności pracownika prowadzącego sprawę mam pytanie czy Starostwo wyznacza zastępstwa w przypadku nieobecności osób prowadzacych sprawę i co zrobić aby tak się stało.
Moja sprawa toczy się już od 5 miesięcy gdzie zgodnie z KPA powinna być rozpatrzona w ciągu 30 dni. Najpierw były święta, potem urlop pracownika, potem zwolnienie a w międzyczasie między zwoleniniami Pani tłumaczyła, że ma dużo pracy po urlopie/zwolnieniu i niema czasu zająć się moją sprawą.
Martwię się, że sprawa może niebyć nigdy załatwiona bo zbliża się kolejny okres świąteczny a potem wakacje więc znowu urlopy a ja nigdy niewybuyduję domu bo niemogę dostac pozwolenia!
Katarzyna

Odpowiedź:

Pani Katarzyno,
bardzo proszę o przesłanie informacji, czego dotyczyła sprawa i na jakie nazwisko był składany wniosek, na adres: starosta@powiat.pruszkow.pl . Po ich otrzymaniu będę mogła udzielić wyjaśnień.
Sprawy prowadzone przez Wydział Architektury załatwiane są w terminach ustawowych. Podczas nieobecności pracowników z powodu choroby lub dłuższego zwolnienia lekarskiego wyznaczane są przez bezpośrednich przełożonych zastępstwa. W przypadku urlopów uzgodnionych wcześniej z Naczelnikiem, jednocześnie zostaje wyznaczona osoba zastępująca pracownika podczas jego nieobecności.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst