Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Pani Starosto,
Proszę o interwencję w sprawie stanu lodowiska. Sobota ok.g odz 16 lód nie nadaje się do jazdy wręcz zagraża zdrowiu korzystającym. Dziury i zalegający śnieg uniemożliwia bezpieczną jazdę. Rozumiem ciężkie warunki spowodowane opadami lecz wtedy robi się więcej przerw i czyści oraz równa lód (przecież jest do tego sprzęt)
Lód powinien być minimum raz czyszczony zwłaszcza w weekendy czyli ok. godz 16 kiedy to ruch na lodzie jest większy. Na większych obiektach (Torwar) lód czyści i równa się co 1-2 godziny.
Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedź:

Panie Piotrze,
Opisywane przez Pana zdarzenie miało charakter incydentalny, a osoba odpowiedzialna za stan tafli lodowiska została zapoznana z Pana uwagami. Jednocześnie dbając
o bezpieczeństwo użytkowników dokładane są wszelkie starania, żeby tafla lodu była w jak najlepszym stanie. Niestety zmienne warunki pogodowe np. silne opady śniegu, czy deszczu skutecznie niszczą powierzchnię lodu. Wszystkie przerwy techniczne na regenerację i konserwację lodu zawarte są w harmonogramie pracy lodowiska.
Bliższych informacji na temat funkcjonowania lodowiska może Panu udzielić Tomasz Krawczyński Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie.
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00 po nr tel. 22 758 22 91 wew. 11, a po godzinie 16.00 oraz w soboty i niedziele po nr tel. 22 758 22 91 wew. 14

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst