Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

witam,
w falentach i ładach trwają roboty związane z nowa kanalizacją. /Niestety ich tempo jest zatrważająco wolne – może dlatego że połowa pracowników leży w trwie lub patrzy jak kilku pracuje…. – ale ja nie o tym…..
Pytanie jest czy został już odebrany etap prac jaki był wykonany miedzy falentami i ładami? Przed pracami związanymi z kanalizacją był tam piękna równa droga asfaltowa… po ich zakończenu został położony asfalt który jest bardzo nie równy i wyboisty, pęka po kilku tygodniach urzytkowania aż strach pomysleć jak bedzie wyglądał za kilka miesięcy oraz jaka ma byc jakość wykończenia pozostałych odcinków. Proszę o interwencje i weryfikacje jakości prac tak aby powiat za kilka miesięcy na własny koszt nie musiał naprawiać i poprawiać tego co zrobiła firma odpowiedziałana za budowę kanalizacji.
aw

Odpowiedź:

Prace związane z budową kanalizacji na drogach, o których mowa w zapytaniu, wykonywane są na zlecenie Gminy Raszyn i pod nadzorem służb Urzędu tej Gminy. Pracownicy Starostwa Powiatowego w Pruszkowie wielokrotnie interweniowali w Urzędzie Gminy Raszyn
oraz w firmie wykonawczej – WODROL RZESZÓW – w sprawie złej organizacji na budowie.

Budowa kanalizacji ciągle trwa. Etap odbudowy zniszczonych fragmentów dróg odbywać się będzie pod nadzorem służb Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, tak aby prowadzone prace zostały wykonane zgodnie z wymaganiami zarządcy drogi.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst