Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Dzień Dobry.
Kiedy w końcu ktoś załata dziury na ul. Komorowskiej w Pruszkowie w okolicy przejazdu kolejowego z łącznikiem WKD-PKP i przejazdem kolejowym którym kiedyś pociągi odjeżdżały do Porcelitu. Nawiasem mówiąc to ten przejazd powinno się zlikwidować ponieważ jest to ślepy tor który prowadzi donikąd.
Michał

Odpowiedź:

Panie Michale,
w ostatnim okresie mamy do czynienia z większą ilością ubytków w drogach niż dotychczas, dlatego została przyjęta metodyka działania, w której w pierwszej kolejności naprawiane są ubytki najbardziej zagrażające bezpieczeństwu, a dopiero później wszystkie pozostałe.
W pierwszym półroczu br. na remonty cząstkowe wydaliśmy kwotę 501 427,91 zł. Obrazuje to skalę problemów, które są do rozwiązania. W tej sytuacji proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie problemy staramy się rozwiązywać na bieżąco, w miarę naszych możliwości technicznych. Nawierzchnia na ulicy Komorowskiej w Pruszkowie w okolicy przejazdu kolejowego była naprawiana w dniu 18 sierpnia br. Jej stan jest kontrolowany przez cały czas, podobnie jak pozostałe drogi powiatowe.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst