Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Pani Starosto!
Mam pytanie odnośnie obiecanych świateł przy ul. Promyka. W piśmie skierownym do uczniów SP nr 10 w Pruszkowie ponownie obiecała Pani, że już w te wakacje zostanie wybudowana sygnalizacja. I jakież było moje zdziwienie, gdy w Informatorze UM w Pruszkowie w artykule dot. inwestycji na rok 2011 nie znazłam informacji o tej inwestycji. (Jedyna informacja związana ze światłami to ta o budowie sygnalizacji przy ul. 3-go Maja).
Czyżby inwestycja przy Promyka po raz kolejny \\\”wypadła\\\” z budżetu powiatu?
Barbara

Odpowiedź:

Pani Barbaro,
potwierdzam informacje zawarte w piśmie do uczniów SP nr 10 w Pruszkowie. Sygnalizacja świetlna przy ul. Promyka w Pruszkowie zostanie wykonana w tym roku.
Prace rozpoczęto 4 kwietnia br., a termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 15 sierpnia.
Informator UM jest redagowany i publikowany przez Urząd Miasta Pruszkowa, dlatego nie odpowiadam za treści w nim zamieszczane. Wykaz wszystkich inwestycji zaplanowanych przez Powiat Pruszkowski na rok 2011 zawarty jest w Uchwale budżetowej Rady Powiatu Pruszkowskiego na rok 2011 Nr IV/23/11, która zamieszczona jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Pruszkowskiego w zakładce Rada Powiatu/Uchwały Rady Powiatu. Ponadto wszelkie informacje na temat inwestycji można uzyskać w Wydziale Inwestycji i Drogownictwa, pod nr tel. 22 738 15 56.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst