Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Ponawiam pytanie które zadałem dość dawno i do dziś nie doczekałem się odpowiedzi.

Dlaczego nikt nie dba o bezpieczeństwo na ulicy Niepodległości od skrzyżowania z ulicą Drzymały do Chopina?? Od Sklepu Sokół obowiązuje zakaz zatrzymywania i postoju, od niedawna są nawet wydzielone dwa pasy ruchu na jezdni. Mimo tego i tak codziennie parkuje bardzo dużo samochodów, nie dość że zajmują cały pas ruchu, to stwarzają zagrożenie dla pieszych chcących przedostać się przejściem dla pieszych na drugą stronę ulicy. Już nie wspomnę o tym że większość parkujących tam samochodów należy do pracowników budynku przy ulicy Drzymały 30. Często do tego budynku zagląda straż miejska jak i policja i nawet nie zainteresują się obecną sytuacją, mało tego, sami łamią przepisy ruchu drogowego.

Proszę o podjęcie odpowiednich działań, jeszcze przed wyborami. Dodatkowo, proszę jednak odpowiadać na pytania, brak odpowiedzi jest oznaką lekceważenia mieszkańców powiatu Pruszkowskiego.
Daniel

Odpowiedź:

Panie Danielu,
dziękuję za zwrócenie uwagi na zaistniały problem. W najbliższym czasie zwrócę się do zarządcy drogi o udzielenie informacji na temat wprowadzonej organizacji ruchu
na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Chopina w Pruszkowie oraz utworzenia dwóch pasów ruchu na odcinku drogi opisywanym przez Pana. Otrzymane informacje zostaną przeanalizowane pod kątem bezpieczeństwa ruchu na drodze.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst