Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Witam Państwa
Niestety w dniu dzisiejszym dzwoniąc pod telefony Starostwa słyszałam: nie ma takiego numeru”

Czy mogę prosić o odśnieżenie ulicy Promyka na odcinku od ul. Robotniczej do ul. Przejazdowej? W okresie międzyświątecznym nie było widać tam żadnego samochodu, który by odśnieżył jezdnię. Miałam okazję w tych dniach jechać po ulicach Pruszkowa i zauważyłam czarne jezdnie po stronie miasta na której znajdują się Urzędy i na Żbikowie; natomiast na Gąsinie wyglądało to znacznie gorzej.
Mogę napisać jedynie, że jest mi bardzo przykro, że dzielnica miasta, w której mieszkam jest zapomniana przez wszystkich, a mieszkańcy Gąsina nie zasługują nawet na iluminacje świąteczne ani na odśnieżenie głównej ulicy…
Agata Jednorowska

Odpowiedź:

Pani Agato,

Jest mi bardzo przykro z powodu trudności w uzyskaniu połączenia telefonicznego w dniu 4.01.2010r. Spowodowane to było awarią centrali telefonicznej, usterka została usunięta w dniu 5.01.2010r. Przepraszam za utrudnienia.

Odpowiadając na Pani pytanie, dotyczące akcji odśnieżania i posypywania ulic, informuję, że dyspozycje dla firm, które są odpowiedzialne za utrzymanie dróg, są wydawane na bieżąco. Ilość wyjazdów pługów i piaskarek jest dostosowywana adekwatnie do panujących warunków atmosferycznych. W okresie międzyświątecznym ulice były odśnieżane w dniach 28 grudnia 2009r., 1 i 2 stycznia 2010r., w tym ulica Promyka na opisanym przez Panią odcinku. Ponadto Pani uwagi zostały przekazane do wykonawcy natychmiast po ich otrzymaniu.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst