Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Witam. Panie Starosto chciałabym wiedzieć kto odpowiada za drogę powiatową między Młochowem a Tarczynem? Dziś rano o godz. 9 w Młochowie na zakręcie w kierunku Tarczyna była nie droga a lodowisko z tego powodu było kilkanaście stłuczek dobrze że nikt nie zginął. Po mojej interwencji telefonicznej do urzędu Nadarzyn obiecano że zajmą się tą drogą, niestety – wracałam o godz. 17 droga jak była lodowiskiem tak została. Dlatego że jest to droga powiatowa muszą zginąć ludzie, by ktoś zainteresował się tym odcinkiem drogi?
Wanda

Odpowiedź:

Pani Wando,

Przepraszam za utrudnienia i rozumiem Pani niepokój. Odcinek tej drogi jest odśnieżany przez MZO, z którym mamy podpisaną umowę. Pługi w dniu 14.12.2009r. wyjechały z bazy MZO o godz. 8:20. Ponieważ wiele osób skarżyło się na panujące warunki na drogach, firma została natychmiast upomniana za niedokładne wykonywanie swoich obowiązków oraz dostała szczegółowe wskazówki, jak i gdzie należy dokonać poprawek.

Cały czas i nieprzerwanie trwa akcja odśnieżania i posypywania dróg powiatowych, informacje o stanie dróg są na bieżąco przekazywane do firm z nami współpracujących.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst