Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Witam,
Będę demontować stary dach i robić nowy. Mieszkam przy ul. Żbikowskiej i mam pytanie odnośnie nawierzchni asfaltowej, kiedy będzie remontowana i czy przewidziany jest chodnik, ponieważ wszyscy mieszkańcy ul. Żbikowskiej włącznie z dziećmi chodzimy ulicą, ponieważ nie ma nawet pobocza
Pozdrawiam,
Elżbieta Kołodziejczyk

Odpowiedź:

Pani Elżbieto,
Ulica Żbikowska na odcinku od ul. Poznańskiej do ul. Duchnickiej (z nawierzchnią bitumiczną), nie jest drogą powiatową. Jest to droga wojewódzka nr. 701, za stan, której odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich Rejon Grodzisk Mazowiecki, który ma siedzibę w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Traugutta 41. Tam uzyska Pani wszelkie informacje dotyczące remontów i modernizacji ul. Żbikowskiej.
Na pozostałym odcinku ul. Żbikowska (z nawierzchnią gruntową) jest drogą powiatową Są na niej prowadzone doraźne prace, które mają na celu utrzymanie dobrego stanu drogi. Obecnie nie przewiduje się przeprowadzenia na tym odcinku żadnego większego remontu.

Pytanie z 8 czerwca 2009 r.

Pytanie do Starosty Powiatu Pruszkowskiego

Imię: Paweł

Witam, mam pytanie o to, gdzie mogę znaleźć aktualną informację o
rozkładzie jazdy autobusów kursujących pomiędzy Pruszkowem a Raszynem, bo
o ile wiem taka komunikacja jest (była?) organizowana przez pruszkowskie
Starostwo?

Panie Pawle,

Potwierdzam, że linia autobusowa Pruszków – Raszyn została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że z powodu zbyt małej liczby użytkowników oraz ze względu na za wysokie koszty utrzymania jej działalność została obecnie zawieszona.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst