Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowna Pani!
Na stronie powiatu pruszkowskiego nie potrafię znaleźć słowa o sporcie w Pruszkowie. Wiem ze Znicz jest klubem miejskim, ale czy nie można by było wykorzystać gry naszych piłkarzy w I lidze do promocji rejonu pruszkowskiego? Wiem, ze w Świnoujściu i Turku występy tamtejszych piłkarzy na zapleczu ekstraklasy są wspierane przez władze miasta i powiatu, czemu nie może być tak u nas? Czy są jakieś przesłanki za nie?
Pozdrawiam serdecznie.
Paweł

Odpowiedź:

Szanowny Panie Pawle,
W odpowiedzi na maila dotyczącego sportu w Powiecie informujemy, że w zakładce aktualności znajduje się pozycja „sport”. W niej można odnaleźć wszelkie informacje dotyczące sportu, zaproszeń na imprezy sportowe i rekreacyjne dla mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego.
Jednocześnie informujemy, że została podjęta inicjatywa związana z umieszczaniem na stronach internetowych Starostwa wersji elektronicznej miesięcznika „ Młody Sportowiec” z informacjami na temat sportu na terenie Powiatu Pruszkowskiego.
Linki do stron internetowych organizacji pozarządowych są umieszczane na stronie powiatu pruszkowskiego zawsze, gdy tylko organizacje zwracają się do nas w tej sprawie.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst