Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Szanowna Pani!
Na pytanie Pana Jacka z dnia 20.02.2008 r.: (kategoria: Drogi) Kiedy będzie remont generalny ul. Promyka w Pruszkowie na odcinku od ul. Wiśniowej do ul. Przejazdowej? Obecnie stan techniczny ul. Promyka to zupełna katastrofa – dziura przy dziurze oraz przełomy i nierówności.
Polecam Pani Staroście przejazd tą ulicą nawet z dozwoloną prędkością 50 km/h. Życzę wielu wrażeń. Z poważaniem Kierowca.
(Jacek, 20.02.2008 r.)
Odpowiedziała Pani
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że w ubiegłym roku została opracowana dokumentacja techniczna na przebudowę ul. Promyka wraz z modernizacją skrzyżowania ulic Promyka i Przejazdowej. Inwestycja ta będzie mogła być zrealizowana po wykonaniu kanału sanitarnego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Pruszkowie. Nadmieniam, że często przejeżdżam ul. Promyka i tak samo jak Pan, nie jestem zadowolona z jej stanu na wymienionym przez Pana odcinku. Zwracam się więc do mieszkańców tej ulicy aby zapytali MPWiK o przewidywany termin realizacji budowy kanalizacji w ulicy. Ja dotąd nie uzyskałam wiążącej odpowiedzi w tej sprawie. Ze swej strony mogę obiecać, że przebudowa dalszej części ul. Promyka rozpocznie się niezwłocznie po wybudowaniu kanału sanitarnego przez MPWiK.
Czy coś w sprawie budowy ul. Promyka w Pruszkowie się dzieje? Czy urzędnicy powiatu nie mogą dojść do porozumienia z pracownikami MPWiK w sprawie budowy ww. kanału sanitarnego. Czy w XXI wieku nie jest wstydem posiadanie takiej ulicy?
Jacek Szczygielski

Odpowiedź:

Szanowny Panie Jacku,
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że w br. MPWiK przystąpiło do wykonywania dokumentacji technicznej. Zarząd Powiatu Pruszkowskiego uzgodnił przebieg kanału w ul. Promyka w Pruszkowie. Po wykonaniu dokumentacji i budowie kanału Zarząd Powiatu Pruszkowskiego będzie mógł przystąpić do wykonania przebudowy w/w ulicy.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst