Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Cytat:
\\\”Czy przewidziana jest w 2007r modernizacj drogi Pruszków – Grodzisk oraz Ulicy Pszczelińskiej w Brwinowie ?
(Witold-Brwinów, 30.01.2007 r.)
Odpowiedź:
Szanowny Panie,
Droga Pruszków-Grodzisk Mazowiecki oraz ul.Pszczelińska w Brwinowie są drogami wojewódzkimi będącymi w zarządzie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Rejon Grodzisk Mazowiecka ul.Traugutta 41, 05-825 Grodzisk Maz. tel. (0-22) 755-51-17 i tam przekazałam Pana pytanie odnośnie przebudowy tych dróg. \\\”
Chciałabym się dowiedzieć, czy odpowiedzi na powyższe pytanie dotyczące tych dróg należy szukać na stronie MZDW czy też odpowiedź została przesłana do Pani oraz mam pytanie dotyczące dróg z Pruszkowa do Ożarowa i Borzęcina – są w fatalnym stanie, szczególnie na odcinku przy ich skrzyżowaniu. Czy istnieje szansa na ich remont?
Z poważaniem, mieszkanka Brwinowa
Renata

Odpowiedź:

Szanowna Pani,
Wszystkie wymienione przez Panią drogi znajdują się w zarządzie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Rejon Drogowy Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 41, 05-825 Grodzisk Maz. Tam też przesłałam Pani pytania z prośbą o ustosunkowanie się do nich. Niestety do chwili obecnej nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Nie mogę także zmusić MZDW do udzielenia odpowiedzi, ponieważ nie sprawuję nadzoru nad tą jednostką – należy to do marszałka Województwa Mazowieckiego. Obiecuję przesłać Pani pytanie ponownie i interwencję w sprawie wszystkich wcześniej przekazanych przeze mnie spraw.
Dla przykładu powiem tylko, że Prezydent Pruszkowa odpowiedzi na przekazane pytania kieruje do mnie, a ja zamieszczam je przy pytaniach, których one dotyczą.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst