Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Pani Starosto,
Czy planowane są jakieś prace mające na celu poprawę stanu niedawno przebudowanej ulicy Bolesława Prusa w Pruszkowie? Chodzi mi głównie o to czy władze powiatu (który przeprowadził tę przebudowę) mają zamiar doprowadzić do porządku zdewastowane (przez nieprawidłowo parkujące samochody) trawniki na tej ulicy.
Mam nadzieję że nie napisze Pani że kontrola parkujących samochodów to zadanie Straży Miejskiej, bo ten stan to wynik złej koncepcji układu miejsc postojowych które w zimę były całkowicie nieczytelne. Przydałoby się wprowadzić jakieś słupki które uniemożliwiłyby parkowanie samochodów na chodnikach i trawnikach.
Podobnie dziwi mnie że słup z ogłoszeniami został umieszczony na samym środku trawnika co doprowadziło do jego zniszczenia przez osoby naklejające ogłoszenia i próbujące je przeczytać.
Pozdrawiam, liczę na jakąś reakcję w tej sprawie.
Paweł

Odpowiedź:

Szanowny Panie,
Informuję, że w okresie wiosennym zostanie przeprowadzony przegląd ulicy B. Prusa, z którego wyniknie gdzie jeszcze będzie można zlokalizować miejsca parkingowe i miejsca te zostaną wyłożone kostką brukową. W pozostałych miejscach, tam gdzie zlokalizowane będą trawniki przeanalizujemy możliwość zabezpieczenia tych miejsc przed wjazdami pojazdów
poprzez ustawienie słupków. Odnośnie słupa ogłoszeniowego zwrócę się do Urzędu Miejskiego w Pruszkowie jako właściciela o przestawienie słupa w inne miejsce.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst