Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

W nawiązaniu do czynnego zaangażowania w przebudowę odcinka drogi \\\”Rolnej\\\” we wsi Kajetany wicestarosty, proszę o odpowiedź. Czy ten bałagan budowlany i niekonsekwencja w oznakowaniu, która miała zakończyc się w październiku będzie trwała do wiosny? Nadal mieszkańcy Kajetan nie mają połączenia pieszego i drogowego z Nadarzynem, czyli szkoła, urząd gminy, sklep itd. Ruch nie jest przywrócony, a na placu budowy nic się nie
dzieje. Dziury na odcinku drogowym za placem budowy, które miały być załatane łącznie z przebudową przez ekipę Powiatu również narażają mieszkańców Kajetan na utratę zawieszenia. Dlaczego zastój?
Paweł K

Odpowiedź:

Szanowny Panie Pawle,
Na ul.Rolnej wykonywany jest remont skrzyżowania z drogą krajową Nr 8. Aby móc wykonać roboty drogowe w pierwszej kolejności należało wykonać odcinek kanalizacji sanitarnej. Te prace wykonywała Gmina Nadarzyn. Następnym etapem było wykonanie kanalizacji deszczowej na remontowanym odcinku drogi. Po wykonaniu tych prac można było przystąpić do wykonania dalszych robót drogowych. W obecnej chwili po uzgodnieniu przestawienia sygnalizatorów świetlnych z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad można było kontynuować rozpoczęte wcześniej prace.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst