Witamy na stronie Powiat Pruszkowski   Nacisnij aby odsłuchać zaznaczony tekst. Witamy na stronie Powiat Pruszkowski

Pytanie do starosty

Pytanie:

Czy jest Pani gotowa podac się do natychmiastowej dymisji, jeżeli odpowiedz na pytanie poniżej okazałaby się nieprawdziwa? Bardzo prosze o przejechanie się osobiście ta ulica, to zobaczy pani, ile dziur zostalo załatanych przez Pani służby.
————————–
Chciałbym się dowiedzieć czy Powiat Pruszkowski planuje w
najbliższym czasie modernizację ul. Pruszkowskiej w Komorowie – Granicy? Rzecz jasna chodzi o nową nawierzchnię, która od przejazdu kolejki WKD w stronę Nadarzyna jest w fatalnym stanie. Jest to ostatni fragment tej droi, który jest w tak złym stanie…
(Marek, 11.08.2006 r.)

Odpowiedź:
Szanowny Panie Marku,
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że w br. planowane jest ułożenie nowej nawierzchni asfaltobetonowej na ul. Pruszkowskiej na odcinku od. ul. Warszawskiej do ul. Reja.
Na pozostałył odcinku w/w drogi nie można wykonać nowej nawierzchni ze względu na brak kanalizacji.
Obecnie gmina Michałowice nie określiła terminu budowy kanalizacji, trudno jest więc podać konkretny termin remontu tego odcinka drogi.
Marek

Odpowiedź:

Szanowny Panie Marku,
W dopowiedzi na Pana pytanie informuję, że ubytki w nawierzchni zostały naprawione na odcinku od ul. Reja do ul. Głównej. Na pozostałym odcinku jak już wcześniej Pana informowałam będzie wykonana nakładka asfaltobetonowa. Aktualnie przetarg został rozstrzygnięty. Wykonawca został wprowadzony na budowę pod koniec sierpnia.

Skip to content Naciśnij aby wysłuchać zaznaczony tekst